Čištění zadní kamery od prachu a nečistot na mobilu XIAOMI

13.06.2024

Zdá se vám, že fotky z vašeho telefonu Xiaomi nejsou kvalitní? Vidíte na pořízených fotografiích šmouhy, které tam nemají co dělat? A přitom máte sklíčko fotoaparátu vyčištěné? Zřejmě vám ulpěl prach na vnitřní straně sklíčka foťáku nebo je usazen přímo na čočce fotoaparátu.

Ať už je důvodem jedno nebo druhé, v obou případech vám s tímto problémem pomohu. Nabízím službu čištění fotoaparátu (kamery, foťáku) mobilního telefonu Xiaomi. Někdy stačí pouze vyčistit sklíčko a čočku od prachu. Jsem však důsledný a raději vyčistím od prachu celé okolí kolem foťáku, někdy i celý telefon, pokud je to potřeba. Důvod je prostý. Pokud by se provedlo vyčištění pouze samotného skla nebo čočky a zbylý prach by v telefonu zůstal, pak při několika dalších pohybech telefonem se vám může tento ponechaný prach opět dostat na již vyčištěné plochy. Proto preferuji provést tento servisní úkon jednou a pořádně.

Vyčištění většinou provádím ještě v ten samý den, kdy telefon donesete. Délka úkonu závisí na tom, zda má telefon lepený nebo nacvakávací zadní kryt baterie. Dle toho se cena služby pohybuje od 250 Kč do 500 Kč.

Řešíte na svém telefonu značky Xiaomi jiný problém? I ten vám mohu pomoci vyřešit! Pokud hledáte servis pro svůj chytrý telefon XIAOMI, neváhejte mě kontaktovat telefonicky či emailem, nebo mě navštivte v Olomouci na adrese Stupkova 18.