Servis notebooků Olomouc

Pozáruční servis (opravy) notebooků v Olomouci všech známých výrobců počítačů. K opravám používám díly originální, neoriginální i díly použité. Variantu, který z dílů bude použit, s vámi vždy prokonzultuji, a to s ohledem na požadovanou kvalitu a výši ceny opravy. Samotnou opravu provádím až po vašem schválení cenové nabídky.

Za diagnostiku neplatíte. Pokud pro vás bude oprava nerentabilní, zařízení vám předám zpět. Pokud byste o zařízení neměli zájem, mohu jej od vás odkoupit.

Všechny servisní zásahy provádím na svém servisním pracovišti v Olomouci, zařízení nikam neposílám.

Máte nefunkční notebook nebo hledáte počítačovou pomoc? Kontaktujte mě na čísle 732 131 202 (i přes WhatsApp).

Servis notebooků Dell

Provádím opravy veškerých modelových řad notebooků a počítačů výrobce Dell: Inspiron, Vostro, Latitude, Precision, XPS, Optiplex, Alienware, G série.

Servis notebooků HP

Servisuji všechny modelové řady PC a notebooků společnosti HP: Pavilion, Omen, Victus, Envy, Spectre, ProBook, EliteBook, ZBook, Stream, HP Essential (notebooky s označením HP 15 nebo HP 17).

Servis notebooků Lenovo

Opravuji veškeré notebookové a počítačové modely firmy Lenovo: IdeaPad, Legion, LOQ, Yoga, V série, ThinkPad, ThinkBook, IdeaCentre, ThinkCentre.

Servis notebooků Acer

Servis všech produktových řad notebooků a PC značky Acer: Aspire, Extensa, TravelMate, Swift, Spin, Nitro, Predator, Veriton.

Servis notebooků Asus

Nabízím pozáruční opravy notebooků a počítačů ASUS těchto sérií: X série, VivoBook, StudioBook, ZenBook, ExpertBook, TUF Gaming, ROG, ExpertCenter

Servis notebooků Fujitsu

Opravím váš notebook Fujitsu z jakékoli produktové řady: LifeBook série, Esprimo série, Amilo, Celsius, Primergy.

Servis notebooků MSI

Kvalitní servis notebooků výrobce MSI nejen těchto sérií: GT Titan, GS Stealth, GE Raider, GP Leopard, GL, GF Thin, Katana, Sword, Crosshair, Cyborg, Summit, Prestige, Modern.

Servis notebooků Gigabyte

Pozáruční servis herních notebooků GIGABYTE a jeho herních modelových řad: Aero, Aorus, Gaming série.

Servis notebooků Dynabook

Opravím váš notebook značky Dynabook (dříve TOSHIBA) z modelových řad: Portégé, Tecra, Satellite, E série.

Servis notebooků dalších značek

Opravy notebooků dalších, výše neuvedených výrobců počítačové techniky jako jsou Microsoft, HUAWEI, Getac, Medion, Panasonic, NEC a jiní.

Informace o prováděných opravách a cenách naleznete po kliknutí na tlačítko níže.

Nechce se vám tahat s notebookem nebo počítačem do servisu? Využijte služeb výjezdového technika.

Máte zařízení ještě v záruce? Nepřijděte zbytečně o záruku a využijte možnosti autorizovaného servisu pro vaši značku zařízení. Seznam autorizovaných servisních středisek najdete na této stránce.