Počítačová pohotovost Olomouc

Počítačová služba servisního technika v Olomouci. Opravy, poradenství a pomoc s počítačem v pohodlí vašeho domova kterýkoli den v týdnu včetně víkendu v čase od 8:00 do 20:00.

Služba je zpoplatněna částkou 125 Kč / 15 minut práce (500 Kč / hod.). Za expresní výjezd (do 1 hodiny u vás) a v dny pracovního klidu je příplatek 1.000 Kč. Výjezd v rámci Olomouce a okolí do 10 km je ZDARMA.

Počítač nebo notebook opravím přímo v pohodlí vašeho domova nebo pracoviště (firmě, kanceláři, obchodě, skladu).

Nemáte na servis čas? Zařízení u vás mohu pouze vyzvednout a svézt na servis.

Poskytuji také poradenskou činnost, do niž spadá obsluha počítače, jeho nastavení, zabezpečení, možnosti zrychlení, upgradu a další. Máte-li k počítačům jakýkoli dotaz, zeptejte se.

Na místě provádím servisní zásahy, mezi něž spadá diagnostika, reinstalace operačního systému, záloha dat, odvirování, vyčištění chladící soustavy a počítače od prachu, výměna baterie v notebooku, výměny displeje notebooku, klávesnice, disku nebo operační paměti, výměny rozbitých krytů a další. Informace o opravách a ceník naleznete v sekci Servis počítačů.

Pokud není oprava možná na místě, sepíši s vámi protokol o převzetí zařízení do opravy a provedu svoz do servisního centra.

Opravené zařízení vám dovezu zpět nebo si jej vyzvednete na servisu. Vše dle domluvy.

Výjezd, vyzvednutí i doručení je zdarma v rámci Olomouce a okolí do 10 km. Poté účtuji 10 Kč/km.

Máte Olomouc z ruky? Své zařízení můžete poslat na opravu!


Online rezervace termínu výjezdového technika

Zarezervujte si termín včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem nebo telefonicky. Do poznámky uveďte, jaké záležitosti se bude výjezd týkat, a adresu, na kterou má servisní technik dorazit.