Počítačové služby a poradenství

Uvažujete o koupi nového notebooku a nevíte, který by vyhovoval vašim potřebám? Chcete počítač na míru, ale neorientujete se v komponentách a na sestavení si netroufnete? Nechte si poradit od profesionála!Portfolio služeb

Sestavení PC
Upgrade PC a NTB
Pomoc s PC nebo telefonem
Pomoc s výběrem nového zařízení

O pomoc nebo radu můžete volat kterýkoli den v čase mezi 8:00 až 20:00.

Za poskytnuté služby účtuji 125 Kč za každých započatých 15 minut práce, tedy 500 Kč / hod.


Sestavení počítače na míru

Přemýšlíte o sestavení kancelářského nebo herního počítače, ale nevíte si rady při výběru komponent? Nebo máte komponenty vybrané, ale sestavení PC chcete nechat na odborníkovi?

Pak jste na správném místě! Nabízím stavbu počítače na zakázku na základě vašich požadavků. Výběr komponent můžete nechat na mně, nebo se mnou prokonzultovat ty, které jste již sami vybrali. Komponenty můžete následně nakoupit vy nebo vám je dodám.

Samotnou stavbu PC provádím na servisu, ale je také možnost sestavit počítač za vaší přítomnosti třeba u vás doma nebo na firmě. Uvidíte tak, jakým způsobem se počítače sestavují, a můžete se při tom zeptat na cokoli, co vás ohledně tématu počítačů zajímá.


Upgrade počítače nebo notebooku

Připadá vám počítač pomalý a zasekaný? Čekáte dlouho, než se otevře program nebo načte Windows?

Nekupujte zbytečně nové zařízení a investujte raději do jeho vylepšení. Upgrade komponent vyjde na mnohem nižší částku než koupě nového počítače nebo notebooku. Problém navíc nemusí být v hardwaru, ale v samotném operačním systému nebo z důvodu výskytu viru. Tyto problémy umím vyřešit! Nechte si prověřit počítač od zkušeného technika, který vám sdělí možnosti zrychlení vašeho počítače.


Pomoc s počítačem nebo telefonem

Bojujete se svým počítačem? Nevíte si rady s nastavením telefonu nebo notebooku? Nedaří se vám připojit tiskárnu, nastavit WiFi, spárovat chytré hodinky s telefonem?

Pomohu a poradím! Provedu a naučím vás základnímu ovládání vašeho počítače nebo (chytrého) telefonu. Nastavím vaše zařízení tak, aby vše správně a bezproblémově fungovalo. Dám vám doporučení na různé aplikace (antivirový program, balíčky Office, internetové prohlížeče, přehrávače hudby nebo videa a další) a zaučím vás s nimi.

Pomohu vám správně a bezpečně nastavit WiFi router, nainstalovat a zprovoznit nově pořízenou tiskárnu, spárovat bezdrátová zařízení (chytré hodinky, sluchátka, reproduktory, tiskárny) s telefonem nebo tabletem a další.

Počítačovou pomoc nabízím také ve formě služby výjezdového technika.


Pomoc s nákupem nového PC, NTB, telefonu

Neztrácejte čas porovnáváním desítek různých modelů a jejich parametrů. Nechte výběr na odborníkovi v dané oblasti.

Nabízím rady a zkušenosti ohledně nákupu nového stroje do vaší domácnosti nebo podnikání. Doporučím a vyberu vám zařízení, které bude splňovat vaše požadavky na výkon, spolehlivost, cenu a také možnou rozšířitelnost do budoucna. Předložím výběr z několika variant, ke kterým vám povím klady a zápory a sdělím také svůj názor včetně odůvodnění, proč bych volil ten daný model.

Je lepší dát pár korun za radu, než zbytečně utratit tisíce za produkt, se kterým nebudete spokojeni.Potřebujete pomoc? Volejte, pište na WhatsApp či e-mail, nebo mě navštivte (více viz Kontakt).